تائید
فروش مسکونیآپارتمانواحــد فــروشــی/ امیــرکبیــر

واحــد فــروشــی/ امیــرکبیــر

2 هفته پیش در شهرک فرهنگیان

متراژ
180
ساخت
1404
اتاق
3
قیمت کل
‏17,800,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏98,888,000 تومان
طبقه
1
تعداد کل طبقات
5
به نام مالک کل املاک
فروش ویژه آپارتمان شیک و غرق در نور
خیابان امیرکبیر | موقعیت عالی امیرکبیر

✨ 180متر مفید – 3 خواب
✨ سال ساخت 1405
✨ طبقه اول | بدون مشرف
✨ پارکینگ و انباری سندی
✨ بالکن اختصاصی
✨ نورگیر بی نظیر و نقشه ای خاص

قیمت: 17,800میلیارد تومان

⚡ فرصت تکرار نشدنی برای سکونت یا سرمایه گذاری ⚡ تهاتر : با ملک به قیمت آران و بیدگل در منطقه خوب، با واحد کوچکتر در کاشان و مابقی اقساط تا برج 12
⚡تحویل آپارتمان تا 6 ماه
همین حالا تماس بگیرید

⚜️ اعتماد شما، سرمایه ماست ⚜️