تائید

واگذاری باغ رستوران

2 هفته پیش در شهرک اسکویی

متراژ
4700
ساخت
1383
اتاق
+4
قیمت کل
‏190,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏40,425,000 تومان
متراژ زمین 4700 متر
دو بر، بر 70 در 69
دارای 4 بنای مجزا همراه با پارکینگ به متراژ 800 متر
مناسب برای فودکورت، رستوران، باشگاه و...
کاربری خدماتی مجتمع پذیرایی فرهنگی تفریحی
دارای سند تک برگ
برق 3فاز 65 آمپر، آب و گاز
محوطه سازی شده بسیار زیبا
در 15 سال اخیر باغ رستوران بوده
مناسب جهت ویلاسازی چون مجوز باغ شهر 35٪ ساخت میدن.
فروش نقدی یا نقد و تهاتر
مالک هستم.