تائید

واگذاری کافه

2 هفته پیش در خداکرم

متراژ
130
ساخت
1403
اتاق
بدون اتاق
قیمت کل
‏640,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏4,923,000 تومان
سلام
واگذاری کافه قلیون لوج
مغاره هم کف هست
باقیمت مناسب و وسایل نو
غذا و صبحانه هم دارد
قلیون ها اصلی دارای 3 سال گارانتی معتبر
ملک نو ساز
تجاری دارد 130متر
سرویس بهداشتی دارد
250 پول پیش جدا حساب میشه ماهی 4 تومن اجاره
سقف کاذب و نور پردازی عالی کنترلی