تائید
فروش مسکونیآپارتمانوردآوردمنطقه21تهران/ 76متر2خ / تک برگ سند

وردآوردمنطقه21تهران/ 76متر2خ / تک برگ سند

1 سال پیش در تهران

متراژ
76
ساخت
1396
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
3٬650٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
48٬026٬000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
3
⚕️در یکی بهترین فرعی های وردآورد منطقه 21 تهران
⚕️محله بسیار دنج و امن

✅️دسترسی های محلی عالی
✅️دسترسی دریاچه و پارک چیتگر و ایرانمال 10 دقیقه
✅️دسترسی میدان آزادی و صادقیه 15 دقیقه
✅️دسترسی عالی به تمام بزرگراه های غرب

☑️آپارتمان تکواحدی ( کلا 3واحد )
✔️طبقه سوم
✔️7 ، 8 سال ساخت ( نما تراورتن و مشاعات در حد )
☑️سند تک برگ✔️
☑️پارکینگ انباری سندی + بالکن
✔️2خواب استانداردباکمددیواری و سرویس مسترفرنگی
☑️شدیدا خوش نقشه شیک و آفتابگیر

❗️شدیدا زیرقیمت منطقه و فروش فوری
❗️آماده تخلیه و تحویل
❗️بازدید آزاد و تماس 24ساعته

〽️بهترین فرصت ممکن برای خرید
〽️سرمایه گذاری عالی در محدوده چیتگر محله وردآورد تهران
〽️منطقه ای بسیار روبه رشد و پیشرفت
〽️همین حالا برای بازدید این واحد ارزنده تماس بگیرید

⚜️کارشناس ومشاورتخصصی امور املاک⚜️
⭐️مهندس مهران جوان⭐️