تائید
فروش مسکونیآپارتمانولنجک 121متر نوسازی شده با ویو ابدی جنوب

ولنجک 121متر نوسازی شده با ویو ابدی جنوب

1 سال پیش در تهران

متراژ
121
ساخت
1389
قیمت کل
30٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
247٬933٬000 تومان
طبقه
4
تعداد واحد در طبقه
4
تعداد کل طبقات
5
⚛️مجموعه ای با اصالت در تاپ لوکیشین ولنجک
⚛️5طبقه 2واحدی در دو بلوک مجزا
⚛️ورودی از لابی مجلل و شیک
⚛️لابیمن 3شیفت
⚛️خوش نقشه
⚛️2طرف نور مستقیم
⚛️3تراس قابل چیدمان کاربردی
⚛️آشپزخانه فول فرنیش بوش
⚛️تمام متریال آشپزخانه برند بوش
⚛️واحد صفر تا صد نوسازی شده از کف تا سقف
⚛️تمام لوله ها و کانالها و سیم کشی ها نوسازی شده
⚛️هر 2خواب کمد دیواری جا دار
⚛️خواب مستر (همراه با وام جکوزی )بهمراه کلوزت روم
⚛️ارتفاع سقف بلند
⚛️نور مخفی سرتاسر خونه
⚛️لاندری
⚛️بدون 1ریال خرج اضافه
⚛️این آپارتمان 20سال دیگه هم قابل استفاده هست
⚛️سند شخصی به شرط استعلام

☎️مشاور خداوردی