تائید
فروش مسکونیآپارتمانولنجک 127متر داخل برج طبقه5 ویو ابدی

ولنجک 127متر داخل برج طبقه5 ویو ابدی

1 سال پیش در تهران

متراژ
127
ساخت
1385
قیمت کل
25٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
196٬850٬000 تومان
طبقه
5
تعداد واحد در طبقه
4
تعداد کل طبقات
10
⚛️مجموعه ای با اصالت در اصلی لوکیشین ولنجک
⚛️برج باغ توچال
⚛️10طبقه 2واحدی در دو بلوک مجزا
⚛️ورودی از لابی مجلل و شیک
⚛️لابیمن 3شیفت
⚛️خوش نقشه
⚛️ نور مستقیم جنوب
⚛️تراس کاربردی
⚛️آشپزخانه فول فرنیش بوش
⚛️تمام متریال آشپزخانه برند بوش
⚛️واحد صفر تا صد نوسازی شده تمام کف و سقف خراب شده ⚛️تمام لوله ها و کانالها و سیم کشی ها نوسازی شده
⚛️هر 2خواب کمد دیواری جا دار
⚛️خواب مستر (همراه با وام جکوزی )بهمراه کلوزت روم
⚛️ارتفاع سقف بلند
⚛️نور مخفی سرتاسر خونه
⚛️لاندری
⚛️بدون 1ریال خرج اضافه
⚛️این آپارتمان 20سال دیگه هم قابل استفاده هست
⚛️سند شخصی به شرط استعلام

☎️مشاور خداوردی