تائید
فروش مسکونیآپارتمانولنجک 172 متر فول نوسازی

ولنجک 172 متر فول نوسازی

2 سال پیش در تهران

متراژ
172
ساخت
1388
اتاق
3
قیمت کل
32٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
186٬046٬000 تومان
طبقه
5
مشاور و همراه شما فتحی