تائید
فروش مسکونیآپارتمانولنجک - 230متر (طبقه چهارم)

ولنجک - 230متر (طبقه چهارم)

1 سال پیش در تهران

متراژ
230
ساخت
1394
اتاق
3
قیمت کل
49٬450٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
215٬000٬000 تومان
طبقه
4
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
6
⚜️ساسان - تک واحدی⚜️
⚜️دو جهت نورگیر⚜️

▪️8ساله
▪️
◾️230متر مربع
▪️سالن اجتماعات مبله
▪️ آسانسور 12نفره Kone
▪️سه شیفت لابی من + سه شیفت خدمات
.
⚫️جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره زیر تماس حاصل فرمائید .
.
⚪ شیدایی: ***********