تائید
فروش مسکونیآپارتمانولنجک. 300 متر.طبقه هشتم. مشاعات هتلینگ

ولنجک. 300 متر.طبقه هشتم. مشاعات هتلینگ

2 سال پیش در تهران

متراژ
300
ساخت
1402
اتاق
4
قیمت کل
105٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
350٬000٬000 تومان
طبقه
8
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
9
|| Ad Astra ||

300 متر آپارتمان سوپرلوکس در خاص ترین سازه منطقه
دارای 4 اتاق خواب به همراه یک سوئیت مجزا
طبقه دوازدهم با چشم اندازی حیرت انگیز
متر تراس گاردن قابل چیدمان با جکوزی اختصاصی
4 پارکینگ سندی + مازاد
غرق در نور
متریال وارداتی برند
2 لاین آسانسور kone فنلاند+ آسانسور حمل بار
لابی مجلل با ارتفاع سقف 11 متر
لابی من 24 ساعته
مدیریت قوی و تیم خدماتی دائم
تالار اجتماعات باشکوه برای گردهمایی های شما
دفتر کار با تمامی امکانات برای هر واحد
استخر کودک و بزرگسال ،سونا خشک و بخار ،جکوزی, حمام ترکی،اتاق نمک
سالن ورزش با به روزترین تجهیزات ورزشی
سالن سینما، کارواش مخصوص کترینگ مخصوص،اتاق ماساژ و...
روف گاردن زیبا و کم نظیر به صورت فرنیش کامل با دید 360 درجه کوهستان و پایتخت
موقعیت جغرافیایی دنج و آرام
✅پکیجی کامل برای لذت بردن از زندگی

⚜️مشاور شما : خادم
مسکن نماد "نماد اعتبار و اعتماد در شمیرانات"