تائید
فروش مسکونیآپارتمانولنجک، 316 متر، 4 خواب، سوییت مجزا

ولنجک، 316 متر، 4 خواب، سوییت مجزا

2 سال پیش در تهران

متراژ
316
ساخت
1387
اتاق
4
قیمت کل
52٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
164٬556٬000 تومان
طبقه
4
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
6
ساختمان زیبا و اصیل در ولنجک

5 طبقه 4 واحدی ، طبقه پنجم 2 واحدی

این واحد در طبقه پنجم میباشد

ویو کوهستان

276 متر 3 خواب +40 متر سوییت

تراس بزرگ قابل چیدمان

2 پارکینگ

فروشنده واقعی(منعطف)

مورد ایده آل

برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید...

کارشناس املاک منطقه 1
سعید دستیار