تائید
فروش مسکونیآپارتمانولنجک/325 متر/ساب پنت/4 پارکینگ/امکانات کامل

ولنجک/325 متر/ساب پنت/4 پارکینگ/امکانات کامل

2 سال پیش در تهران

متراژ
325
ساخت
1402
اتاق
4
قیمت کل
130٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
400٬000٬000 تومان
طبقه
8
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
9
|| Ad Astra ||

معرفی یک پروژه کم نظیر و سوپرلوکس در تاپ لوکیشن منطقه
325 متر آپارتمان در یکی از خوش ساخت ترین سازه های پایتخت
دارای 4 اتاق خواب کینگ مستر
سوئیت مجزا با تمام امکانات
چشم انداز رویایی پایتخت و کوهستان
40 متر تراس گاردن قابل چیدمان
پلن بی نقص بدون کوچکترین پرتی
متریال به کار رفته برند درجه یک وارداتی
آشپزخانه فول فرنیش(یخچال،فریزر، صفحه گاز،فرگاز،مایکروویو،قهوه ساز،ماشین ظرفشویی،ماشین لباسشویی)
کلید و پریزهای اشنایدر
ارتفاع سقف واحد 4 متر
هارمونی رنگ و متریال
3 لاین آسانسور kone فنلاند
4 پارکینگ سندی
لابی مجلل با ارتفاع سقف 9 متر
لابی من 24 ساعته
مدیریت قوی و تیم خدماتی دائم
مشاعات کم نظیر و در خور تحسین از جمله:استخر،سونا،جکوزی،حمام ترکی،اتاق نمک،سالن ورزش با به روزترین تجهیزات ورزشی،تالار اجتماعات شیک،پارتی روم،روف گاردن چهار فصل،سالن سینما،سالن بیلیارد و بازی های چند منظوره،کارواش مخصوص
دسترسی آسان به مراکز خرید و اتوبان ها
ریشه،سند،سازنده:شخصی

مشاور شما : خادم
مسکن نماد"نماد اعتبار و اعتماد در شمیرانات"