تائید
فروش مسکونیآپارتمانولنجک. 335 متر. پنت هاوس. ویو آکواریومی

ولنجک. 335 متر. پنت هاوس. ویو آکواریومی

2 سال پیش در تهران

متراژ
335
ساخت
1402
اتاق
4
قیمت کل
130٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
388٬059٬000 تومان
طبقه
10
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
11
اثری خاص و دلنشین در یکی از بهترین لوکیشن های منطقه
335 متر با طراحی منحصر به فرد
دارای 4 اتاق خواب مستر
چشم انداز همیشگی پایتخت و کوهستان
نورگیری از 4 جهت
بسیار خوش نقشه و دلباز
تراس گاردن قابل چیدمان با امکانات فراوان
3 پارکینگ سندی + مازاد
آشپزخانه فول فرنیش gaggenau
2 لاین آسانسور با ظرفیت 10 نفر + آسانسور حمل بار
لابی مجلل 600 متری
لابی من 24 ساعته
سالن اجتماعات شیک برای گردهمایی های شما
تیم خدماتی و امنیتی مقیم
روف گاردن زیبا با چشم انداز کارت پستالی
مشاعات آبی کم نظیر (استخر کودک و بزرگسال ،سونا خشک و بخار، جکوزی و حمام ترکی)
امکانات رفاهی دیگر از جمله سالن ورزش، سالن سینما، سالن کتابخانه، کارواش مخصوص،کترینگ، سالن مخصوص بازی کودکان ،سالن اسکواش و...
دارای 2 ورودی و خروجی از شمال و جنوب
دسترسی عالی محلی
✅سند شخصی و بدون ریشه

مسکن نماد"نماد اعتبار و اعتماد در شمیرانات"