تائید
فروش مسکونیآپارتمانولیعصر آفتابگیر

ولیعصر آفتابگیر

1 سال پیش در کرج

متراژ
80
ساخت
1381
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
3٬470٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
43٬375٬000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
5
سلام و عرض ادب

⭕کدفایل : 3570⭕

80متر / 2خواب/پارکینگ اختصاصی /بالکن

❇️قابلیت رهن واحد تا500
❇️امکان اخذ وام تا800
❇️که ظرف مدت 20روز توسط خود املاک انجام می شود
برای بازدید تماس بگیرین.

حقگو

«عکس ها به صورت پیش فرض استفاده شده»
برای دیدن فایل های مشابه به قسمت ⬇️همه آگهی ها و اطلاعات مشاور⬇️ مراجعه کنین.