تائید
فروش مسکونیآپارتمانولیعصر/ فلکه بزرگ/ 3 طرف نورگیر/ اعیانی/ دو نبش

ولیعصر/ فلکه بزرگ/ 3 طرف نورگیر/ اعیانی/ دو نبش

1 سال پیش در تبریز

متراژ
245
ساخت
1391
اتاق
3
قیمت کل
19٬500٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
79٬591٬000 تومان
طبقه
5
(لطفا به دقت مطالعه فرمایید)

اسناد مالکیت و تایید مدارک:
◾سند 6 دانگ
◾ سازنده درجه 1 ولیعصر

پلان، متریال و سازه:
◾طراحی پلان توسط یکی از بهترین شرکتهای معماری
◾نشیمن و پذیرایی مجزا
◾آشپزخانه دارای ورودی به بالکن
◾نورگیری عالی از 3 سمت، غرق در نور
◾ارتفاع سقف 3/10، اعیانی
◾245 متر، دارای 3 اتاق خواب + مستر روم بزرگ
◾طبقه 5، تک واحدی
◾دارای 2 انباری و 2 بالکن
◾جداسازی فضاهای عمومی و خصوصی

چرا باید این ملک را بخرم؟
1. قیمت کارشناسی، متری 85، امضا از متری 80
2. لوکیشن بی نظیر در فلکه بزرگ
3. پلان بی نقص

========================
کارشناس ملکی و حقوقی: موسوی
========================
دپارتمانِ ملکیِ آذرملک
آدرس مجموعه: ولیعصر، خیابان معلم، نبش کوچه خورشید