تائید
فروش مسکونیآپارتمانولیعصر/ مصدق/ دو کله/ کلیدنخورده/ ویو مشجر

ولیعصر/ مصدق/ دو کله/ کلیدنخورده/ ویو مشجر

1 سال پیش در تبریز

متراژ
233
ساخت
1403
اتاق
3
قیمت کل
27٬500٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
118٬025٬000 تومان
طبقه
2
(لطفا به دقت مطالعه فرمایید)

اسناد مالکیت و تایید مدارک:
◾سند 6 دانگ آماده انتقال
◾دارای پایانکار و عدم خلافی
◾مدارک ساخت تکمیل
◾سازنده به نام و معتبر

پلان، متریال و سازه:
◾دو کله، واقع در بهترین لوکیشن مصدق
◾عرض قطعه 14 متر
◾نورگیری عالی از دو سمت
◾پلان بدون 1 متر پرتی
◾233 متر، دارای 3 اتاق خواب + رویال مستر
◾متریال تماما درجه 1، درب ها چوب
◾طبقه 3، تک واحدی
◾برخوردار از فضاهای تعریف شده و کاربردی
◾جداسازی فضاهای عمومی و خصوصی

چرا باید این ملک را بخرم؟
1. قیمت متری 10 میلیون زیر میانگین منطقه (حدود 2 میلیارد)
2. قطعه با عرض 14، دو کله و بسیار مرغوب
3. موقعیت کم نظیر در مصدق با ویو سر سبز
4. متریال بسیار با کیفیت

========================
کارشناس ملکی و حقوقی: موسوی
========================
دپارتمانِ ملکیِ آذرملک
آدرس مجموعه: ولیعصر، خیابان معلم، نبش کوچه خورشید