ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
ونک افتاب 60متر 1خوابه
ونک افتاب 60متر 1خوابه
2 هفته پیش در آرارات
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
60
ساخت
1386
اتاق
1
آسانسور
ندارد
قیمت کل
17,500,000,000 تومان
قیمت هر متر
291,666,000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
2
جهت ساختمان
شمالی
وضعیت واحد
بازسازی شده
جنس کف
پارکت لمینت
تعداد کل طبقات
4
4طبقه 2واحدیی
طبقه 3 دید شمال وغرب
60متر 1خوابه
مسکن سیب
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت