تائید
فروش مسکونیخانه و ویلاوکیل آباد 275 متر تهاتر

وکیل آباد 275 متر تهاتر

1 سال پیش در مشهد

متراژ
250
ساخت
1385
اتاق
3
آسانسور
ندارد
قیمت کل
21٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
76٬363٬000 تومان
متراژ زمین
275
بالکن
دارد
جنوبی

نزدیک به حاشیه

عرض 11٫5

پروانه 6 سقف تعلق میگیرد
پروانه ندارد

تهاتر با یک واحد آپارتمان تا مبلغ 7،8میلیارد
الباقی نقد