تائید
فروش مسکونیخانه و ویلاویلا 1000متری قصرالدشت

ویلا 1000متری قصرالدشت

1 سال پیش در شیراز

متراژ
1000
ساخت
قبل از 1370
اتاق
+4
آسانسور
ندارد
قیمت کل
450٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
90٬000٬000 تومان
متراژ زمین
5000
بالکن
دارد
5000متر زیربنا موافقت اصولی
1000متر بنا
7خواب
2طبق
m4
50سال ساخت
عرض 22
شیراز قصرالدشت
محله بسیار آرام و شیک
املاک هوم بانک