تائید
فروش مسکونیخانه و ویلاویلا 2 طبقه با ویو 180 درجه/ کانرود

ویلا 2 طبقه با ویو 180 درجه/ کانرود

4 روز پیش در آستارا

متراژ
200
ساخت
1401
اتاق
4
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
دارد
متراژ زمین
310
قیمت کل
‏10,500,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏33,870,000 تومان
آبگرم کن
⚜️ املاک جردن , مرجع تخصصی خرید و فروش ملک در آستارا ⚜️
⭕ مشاوره تخصصی ⭕ تبلیغات هدفمند ⭕ معامله مطمئن
➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖

⬅️⬅️ کد فایل : AD- 770

ویلای جنگلی آپارتمانی ( 2 واحد مجزا در 2 طبقه )

✅ 310 متر زمین + 200 متر بنای دو طبقه مجزا
✅ هر طبقه: 2 خواب + آشپزخانه + بالکن
✅ پارکینگ + انباری + حیاط کاربردی
✅ دارای پروانه ساخت + سند تک برگ

♦️محیط کاملاً آرام و جنگلی، مناسب ریلکس
♦️مناسب زندگی دو خانواده یا استفاده ترکیبی (زندگی + اجاره)
♦️امکان اجاره روزانه و ایجاد درآمد پایدار
♦️تقاضای بالا برای ویلاهای جنگلی در این سبک
♦️گزینه ای مناسب برای سرمایه گذاری امن در شمال

مناسب برای:
خانواده هایی که فضای مستقل می خواهند
سرمایه گذارانی که دنبال اجاره روزانه هستند
افرادی که هم زندگی آرام می خواهند هم دارایی رشدکننده

⭕ زیر قیمت ⭕

☎️ بازدید فقط با هماهنگی قبلی انجام میشود
➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
✅ مشاورین و مهندسین ما کنار شما هستن
❌ متاسفانه تمام فایل ها را نمیشه آگهی کرد ❌
کافیه سفارش بدید
✅ مجموعه املاک جردن آستارا = انتخاب امن + ملک های ارزشمند