تائید
فروش مسکونیخانه و ویلاویلا 200 متری سنددار جاده سیاهکل به سنگر

ویلا 200 متری سنددار جاده سیاهکل به سنگر

1 سال پیش در رشت

متراژ
65
ساخت
1384
اتاق
1
آسانسور
ندارد
قیمت کل
1٬150٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
5٬750٬000 تومان
متراژ زمین
200
بالکن
دارد
سند
منگوله دار
ویلا 200 متر زمین
بنا 65 متر 1 خواب
امتیازات آب-برق-گاز نصب
فضای اطراف ویلاسازی شده
محیطی بسیار آرام
دسترسی آسان
سند دارد

■ فروش تخصصی ویلا و خانه های قدیمی با قیمت مناسب در بهترین نقاط گیلان ■

فایل های مشابه و قیمت مناسب موجود می باشد....