تائید
فروش مسکونیخانه و ویلاویلا 220 متری نوساز فول آپشن دریا فرح آباد ساری

ویلا 220 متری نوساز فول آپشن دریا فرح آباد ساری

2 سال پیش در فرح آباد

متراژ
220
ساخت
1403
اتاق
3
آسانسور
ندارد
قیمت کل
9٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
40٬909٬000 تومان
متراژ زمین
220
فروش یک دستگاه ویلای نوساز فول آپشن
240متر زمین 220 متر بنای دوبلکس
نمای شیک و مدرن خاص
دارای استخر با تمامی امکانات ویژه
سه خواب مستر
دارای تمامی مجوزات ساخت و پایان کار و سند تک برگ
فول تجهیزات کامل
آدرس ویلا: ساری ،دریای فرح آباد ،اوایل جاده پلاژ ، سمت راست (ساحل)
فروش نقدی یا نهایتا تا مبلغ 3 ،4 میلیارد معاوضه با آپارتمان داخل شهر ساری یا زمین داخل بافت دریا ،مابقی نقد انجام میشود .

سامانه املاک زمرد
مدیر و کارشناس : حسین قاسمی
آدرس دفتر : ساری خ سلمان فارسی

برای دریافت اطلاعات بیشتر و یا فایل های مشابه لطفا تماس حاصل فرمایید.