ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
خانه و ویلا
ویلا 2500 متر 800 متر بنا در بافت
ویلا 2500 متر 800 متر بنا در بافت
10 ساعت پیش در شهریار
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
800
ساخت
1402
اتاق
+4
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
دارد
متراژ زمین
2,500 متر مربع
قیمت کل
140,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
56,000,000 تومان
سلام عرض ادب ❇️
.......
خاص ترین فایل شهریار معرفی میکنم❇️
2500 متر ویلای لاکچری ❇️
800 متر بنا تریبلکس❇️❇️
متریال قوی وارداتی❇️
استخر بزرگ چهارفصل❇️
آلاچیق حرفه ای ❇️
( سند 6 دانگ پایانکار )
....................
✅آب قانونی
✅برق قانونی
✅گاز قانونی
✅آب کشاورزی
منطقه ای کاملا ویلانشین بافت ویژه باغات✔️
............................
لوکیشین شهریار میدان نماز خیابان رزاق دوست✔️
............
مناسب سخت پسندان
(فروش ویلاهای لاکچری )
آقای روشن
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت