تائید
فروش مسکونیخانه و ویلاویلا 260متری (کنتور) مهرشهر کیانمهر سلطان اباد

ویلا 260متری (کنتور) مهرشهر کیانمهر سلطان اباد

1 سال پیش در کرج

متراژ
75
ساخت
1399
اتاق
1
آسانسور
ندارد
قیمت کل
3٬500٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
13٬461٬000 تومان
متراژ زمین
260
بالکن
دارد
مشاورین املاک بزرگان
مشاور تخصصی ویلا ، واحد و عمارت های لوکس
________________________
# کد فایل : 123
✔️ویلا260متری بنا 75متر
✔️ قابلیت اضافه کردن خواب دوبلکس
✔️اب وبرق وگاز= کنتور
✔️داخل بافت ویلایی
✔️امنیت عالی
✔️کابینت تکمیل /کولرگازی/پکیج/دوربین مداربسته

انواع درختان میوه

✔️ فایل های مشابه موجود میباشد.
✔️ برای کسب اطلاعات بیشتر تماس حاصل فرمایید.
__________________________
✔️ املاک بزرگان دارای تیم تخصصی تصویر برداری 3 بعدی و تور مجازی
✔️ بدون مراجعه حضوری ملک مورد نظرتون رو بازدید کنید.