تائید
فروش مسکونیخانه و ویلاویلا 270 متری/ سند تک برگ/ 3 دقیقه تا لاهیجان

ویلا 270 متری/ سند تک برگ/ 3 دقیقه تا لاهیجان

2 سال پیش در لشت نشا

متراژ
80
ساخت
1390
اتاق
1
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
ندارد
قیمت کل
1٬750٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
6٬481٬000 تومان
متراژ زمین
270
یک باب منزل ویلایی
270 متری
با 80 متر بنا

لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید.

تجربه ایی بکر و تکرار نشدنی با ما داشته باشید✍

کارشناس : سپیده آزموده
املاک بکر