ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
خانه و ویلا
ویلا 300 متری جنگلی ساحلی
ویلا 300 متری جنگلی ساحلی
1 سال پیش در خمام
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
70
ساخت
1395
اتاق
1
آسانسور
ندارد
قیمت کل
2٬400٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
8٬000٬000 تومان
متراژ زمین
300
بالکن
ندارد
سند
سایر
درود خدمت همه عزیزان
جهت فروش ملک یا آپارتمان خود با ما تماس بگیرید
متراژ کل 300 متر
بنا 70 متر
امتیازات کامل
مدارک نسق
ویو شالیزار
فاصله تا منطقه آزاد انزلی و دریا ده دقیقه
فاصله تا شهر خمام 5 دقیقه
فاصله تا دل جنگل بهمراه ماشین 5 دقیقه
روستای گردشگری توریستی
خوشدل هستم
مشاور شما عزیزان جهت سرمایه گذاری و ارزش گزاری قیمت ملک در بافت های ساحلی جنگلی گردشگری روستایی و شهری و مشاوره در خصوص خرید و فروش در اکثر نقاط گیلان
ویلای 120 متری قیمت یک میلیارد و پانصد محدوده منطقه آزاد انزلی موجود است
شادو سلامت باشید هر روزتان پر از خیرو برکت
☎️⚘️
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .
مرتضی خوشدل
مشاهده پروفایل
لیست اگهی ها
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت