تائید
فروش مسکونیخانه و ویلاویلا 320 متری فرنیش در شهرک 40 پلاکه

ویلا 320 متری فرنیش در شهرک 40 پلاکه

1 سال پیش در نوشهر

متراژ
250
ساخت
1400
اتاق
3
آسانسور
ندارد
قیمت کل
7٬900٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
24٬687٬000 تومان
متراژ زمین
320
بالکن
دارد
98464

✅320 متر زمین+250 متر بنا+3 خواب بزرگ
✅سالن نشیمن با نورگیر عالی
✅فرنیش کامل برای راحتی شما
✅شهرک مرتب با ساکنین با level
✅گیت نگهبانی و امنیت بالا
✅دسترسی آسان به مراکز خرید و تفریحی
✅مدارک مالکیت کامل با ریشه سالم
✅این ویلا یکی از بقیمت ترین ویلاها در این لوکیشن میباشد.
‼️مالک منعطف و فروشنده واقعی‼️
=============================
☎️برای بازدید این ویلای ارزنده با من فرزانه کریمی در ارتباط باشید