تائید
فروش مسکونیخانه و ویلاویلا 340 متر در خشکبیجار

ویلا 340 متر در خشکبیجار

2 سال پیش در خشکبیجار

متراژ
55
ساخت
1401
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
ندارد
قیمت کل
1٬650٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
4٬852٬000 تومان
متراژ زمین
340
بالکن
ندارد
سند
سایر
کد فایل : 019

باسلام

340 متر زمین
55 متر بنا
2 خواب
ویو شالیزار
انشعابات : آب برق گاز
مدارک کامل

برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید

املاک سامیار

مدیر فروش : امیر سررشته