تائید
فروش مسکونیخانه و ویلاویلا 350متری خوش قیمت ترینه سهیلیه با استعلام

ویلا 350متری خوش قیمت ترینه سهیلیه با استعلام

2 هفته پیش در جهان‌شهر

متراژ
90
ساخت
1401
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
دارد
متراژ زمین
350
قیمت کل
‏5,600,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏16,000,000 تومان
وضعیت واحد
بازسازی نشده
بالکن
دارد
املاک زاگرس

با غرور و افتخار مشرف ترین و خفن ترین فایل و مشاوره رو از ما بخواین

مشاوره و کارشناسی رایگان با یک تماس

♻️350متر شهرکی
♻️90متر بنا
♻️دوخواب مستر
♻️استخر با تصفیه فعال
♦️برق و گاز شهری وصل
آب منبع ذخیره
♻️چسب بافت
✅شهرک کاملا ساخت
✅فاصله تا جاده اصلی یک دقیقه
❎نگهبان 24ساعته

☑️آباد باشید