تائید
فروش مسکونیخانه و ویلاویلا 75 متربنا فلت شهرکی

ویلا 75 متربنا فلت شهرکی

2 سال پیش در رشت

متراژ
75
ساخت
1400
اتاق
1
آسانسور
ندارد
قیمت کل
3٬800٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
10٬555٬000 تومان
متراژ زمین
360
بالکن
دارد
کد ملک :VZ1449
)درصورت تماس تلفنی خواهشمندیم کد ملک را اعلام فرمایید)
✅ ساحت زمین: 360متر مربع
✅ مساحت بنا 75متر مربع در
✅ موقعیت ویلا در ضلع جنوبی قرار دارد .
✅ اتاق خواب بزرگ مشخصات اتاق 1
✅ مشخصات بنا شامل:
⚪ یک پذیرایی بزرگ
⚪ متریال نما ساختمان : سیمان سفید
⚪ محوطه کفسازی شده. در دو طرف حیاط باغچه کاری شده است.
⚪ 8سال سلخت
⚪گرمایش:بخاری
⚪ دارای درب . پنجره تک جداره آلومینومی
کف سرامیک
✅ انشئابات شامل: آب،برق،گاز
✅ مدارک موجود: پروانه ،نسق

✅ فاصله تا دریا: یک ربع