تائید
فروش مسکونیآپارتمانویلا آپارتمان، شیک ،126 متر بنا ، دونبش

ویلا آپارتمان، شیک ،126 متر بنا ، دونبش

1 سال پیش در محمدشهر

متراژ
126
ساخت
1400
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
2٬250٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
17٬857٬000 تومان
طبقه
1
تعداد کل طبقات
2
با سلام
✅ویلا آپارتمان، دونبش
✅به مساحت زمین 63 متر
✅دو طبقه بنا ،هر طبقه 60 متر بنا

⚡جهت اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.
️آدرس املاک مومیوند: بلوار امام خمینی، جنب تالار آیسان ،کوچه آیسان.
☑️خرید
☑️فروش
☑️رهن
☑️اجاره
️آپارتمان ، ویلا، باغ ،باغچه ، زمین ، ...

مرادی