تائید
فروش مسکونیخانه و ویلاویلا با سند و قیمت مناسب نوشهر

ویلا با سند و قیمت مناسب نوشهر

10 ماه پیش در نوشهر

متراژ
120
ساخت
1380
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
دارد
متراژ زمین
281
قیمت کل
5٬600٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
19٬928٬000 تومان
بالکن
دارد
وضعیت واحد
بازسازی نشده
فروش ویلا در منطقه شهری نوشهر
281 متر زمین
120متر بنا
فلت
دو خواب
15 سال ساخت
دارای سند شش دانگ تک برگ
پایان کار
مناسب برای ساخت آپارتمان
نوشهر
املاک آپ
پاشا
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

محمدرضا پاشانژاد

آژانس املاک آپ

اگر با صداقت رفتار کنی،قطعا نتیجه مثبت کارت را خواهی دید.