تائید
فروش مسکونیخانه و ویلاویلا باغ 1000 متری مجوز دار در اسکو

ویلا باغ 1000 متری مجوز دار در اسکو

1 سال پیش در تبریز

متراژ
70
ساخت
1397
اتاق
1
آسانسور
ندارد
قیمت کل
3٬200٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
3٬200٬000 تومان
متراژ زمین
1000

✅حق آبه موتور بصورت مالکیت
✅اعیان 70 متری
✅بر جاده آسفالته
✅درختان پر بار و اصلاح شده
✅ویو جنگلی
✅ منطقه دنج و آرام
✅امنیت فوق العاده با همسایگان فرهیخته
___________________________________

⚜️قوی ترین فایلینگ منطقه در دستان شماست
⚜️ پاسخگویی در اسرع وقت با کارشناسان متعهد
⚜️رکورد سرعت در فروش با شبکه گسترده
⚜️موارد مشابه و بیشتر اعم از باغ و ویلا ، حیاط ویلایی ، قطعه مسکونی و تجاری و مغازه ، آپارتمان ، سوله صنعتی و کارگاه و... را از ما بخواهید
⚜️مشاور تخصصی و رایگان در امر سرمایه گذاری ملکی
_______________________________________

نشانی دفتر مرکزی: اسکو، خیابان ورزش نرسیده به رستوران خاتم ، گروه مشاورین املاک میخک اسکو

نشانی فضای مجازی ما: amlak_mikhak_osku@
_________________________________________

مشاور و امین شما: مهدی مقدم

✅✅مشاور برتر =انتخاب بهتر ✅✅