تائید
فروش مسکونیخانه و ویلاویلا باغ 1200 متری کردان تهراندشت

ویلا باغ 1200 متری کردان تهراندشت

2 سال پیش در کرج

متراژ
300
ساخت
1402
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
28٬500٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
23٬750٬000 تومان
متراژ زمین
1200
بالکن
دارد
کد آگهی :1298
چهری هستم مشاور شما در جهت سرمایه گذاری
ویلا 1200 متری کوچه باغی
300 متر بنا
دو خواب
دو خواب مستر
دزدگیر، دوربین مدار بسته، استخر آب گرم، گرمایش از کف، مبله
آب چاه شخصی
محوطه سازی
داخل شهرک تکمیل
نور پردازی
گیت نگهبانی 24 ساعته
بازدید = خرید
نزدیک به هایپر و مراکز خرید
فایل ها بیشتر و به قیمت جهت خرید و سرمایه گذاری با یک تماس در اختیار شماست
ما هستیم تا به خواست شما عمل و بهترین خرید و سرمایه گذاری را برای شما به ارمغان بیاوریم
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

آژانس املاک باغ ویلا پرچم

هدف ما بهترین خرید و سرمایه گذاری و کسب شماست