تائید
فروش مسکونیخانه و ویلاویلا باغ 1780متری در روستای واسکس دابو

ویلا باغ 1780متری در روستای واسکس دابو

2 سال پیش در آمل

متراژ
80
ساخت
1399
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
8٬900٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
5٬000٬000 تومان
متراژ زمین
1780
بالکن
دارد
سند
تک برگ
کد#1182 ویلا باغ 1780متری در روستای واسکس سند تک برگ تفکیک شده به قطعه های 230متری کلی هم میفروشه و یه خیابان 6متری هم داخل باغ گرفته ویو شالیزار ابدی هس
جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد موارد مشابه و با من در تماس باشید.

خرید و فروش انواع ملک وآپارتمان(صنعتی و تجاری)
تهاتر-باغ و زمین کشاورزی- مشارکت در ساخت و…
_______________
گروه مهندسین و مشاورین املاک پدری
مدیریت محترم:
کارشناس فروش و مشاور حقوقی سرکارخانم بردیده ***********
***********
آدرس : آمل خیابان امام رضا روبه روی رضوان 30