تائید
فروش مسکونیخانه و ویلاویلا باغ 420متر مربع 170متر بنای دوبلکس

ویلا باغ 420متر مربع 170متر بنای دوبلکس

1 سال پیش در کرج

متراژ
170
ساخت
1399
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
8٬500٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
20٬238٬000 تومان
متراژ زمین
420
بالکن
دارد
کد:454
مشاور شما هاشم خانی هستم
ویلا باغ 420 متر مربع
170 متر بنای دوبلکس
2 خواب

پایانکار
نگهبانی 24ساعته

در منطقه زیبا و سرسبز تهران دشت
موردهای بیشتر و به قیمت جهت خرید و سرمایه گذاری با یک تماس در اختیار شما می باشد
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

آژانس املاک باغ ویلا پرچم

هدف ما بهترین خرید و سرمایه گذاری و کسب شماست