تائید
فروش مسکونیخانه و ویلاویلا باغ 475متر مربع 320متر بنای دوبلکس مدرن

ویلا باغ 475متر مربع 320متر بنای دوبلکس مدرن

1 سال پیش در کرج

متراژ
320
ساخت
1403
اتاق
3
آسانسور
ندارد
قیمت کل
20٬800٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
43٬789٬000 تومان
متراژ زمین
475
بالکن
دارد
کد:472
مشاور شما هاشم خانی هستم
ویلا باغ 475 متر مربع
320 متر بنای دوبلکس مدرن
3 خواب

شهرکی
نگهبانی 24ساعته

در منطقه زیبا و سرسبز تهران دشت
موردهای بیشتر و به قیمت جهت خرید و سرمایه گذاری با یک تماس در اختیار شما می باشد
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

آژانس املاک باغ ویلا پرچم

هدف ما بهترین خرید و سرمایه گذاری و کسب شماست