تائید
فروش مسکونیخانه و ویلاویلا باغ 600 متری در تهراندشت سعیدآباد

ویلا باغ 600 متری در تهراندشت سعیدآباد

2 سال پیش در کرج

متراژ
130
ساخت
1402
اتاق
3
آسانسور
ندارد
قیمت کل
8٬500٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
14٬166٬000 تومان
متراژ زمین
600
بالکن
دارد
بهترین سرمایه گذاری / سرمایه گذاری در ملک هست
ارزش افزوده زیاد و همچنین استفاده از ملک بهترین گزینه است برای اینکه ارزش پول حفظ بشه
من ماریا یاری هستم مشاور املاک پرچم
خوشحال میشم برای خرید ملک در تهراندشت کمکتون کنم :)

ویلا باغ 600 متری در سعیدآباد
130 متر بنای سه خواب
با وسایل و امکانات
قیمت فقط 8ونیم
قیمت ویلا تو آران اینه
با من تماس بگیر نمی ذارم ضرر کنید
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

آژانس املاک باغ ویلا پرچم

هدف ما بهترین خرید و سرمایه گذاری و کسب شماست