تائید
فروش مسکونیخانه و ویلاویلا باغ 700متری تهراندشت سرخاب

ویلا باغ 700متری تهراندشت سرخاب

2 سال پیش در کرج

متراژ
100
ساخت
1397
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
1٬111٬111٬111 تومان
قیمت هر متر
1٬576٬000 تومان
متراژ زمین
705
بالکن
دارد
705متر زمین
100متر بنا قدیمی
2خواب
استخر
تصفیه خانه
آب
برق
گاز
شهرکی
نگهبانی 24ساعته
لوکیشن عالی
قابلیت تبدیل به 2قطعه
قیمت مناسب و باور نکردنی