ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
ویلا باغ روستای خاوه کوچه قمی ها
2 هفته پیش در بکایی
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
110
ساخت
1390
اتاق
1
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
دارد
متراژ زمین
610
قیمت کل
19,700,000,000 تومان
قیمت هر متر
32,295,000 تومان
دارد
⭐️610 متر ویلا باغ شیک و خوش ساخت
⭐️موقعیت: روستای خاوه کوچه قمی ها
✅️نصف مبلغ قابل تهاتر با واحد و ویلایی منطقه 4 قم
✨ ویژگی ها:
▫️ سند 6 دانگ
▫️3 کنتور قانونی نصب
▫️ 2 فضای حیاط شمالی جنوبی
▫️ 110متر بنا / تک خواب
▫️ آلاچیق /استخر/پارکینگ /باربیکیو /انباری
▫️ درخت آلبالو/گیلاس/شاه کرمی/آلوچه/سیب ترش/انگور/بادام/قیصی/به
✅️قیمت فروش : 19 میلیارد و 700 میلیون
✅️برای بازدید 48 ساعت قبل هماهنگ کنید
---
✨️ ناصر صراف | کارشناس تخصصی باغ ویلا، زمین های کشاورزی و صنعتی در استان قم
✨️موارد مشابه موجود میباشد .برای خرید و فروش موارد خود با ما در تماس باشید
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت