تائید

ویلا باغ

2 سال پیش در سرخرود

متراژ
270
ساخت
1402
اتاق
3
آسانسور
ندارد
قیمت کل
10٬800٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
49٬090٬000 تومان
متراژ زمین
220
پکیج
✔️بنا275متر.
✔️سه خواب،2مستر.
✔️220متر زمین شهرکی.
■ سند تک برگ دارد .

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد موارد مشابه و با من در تماس باشید.
**کارشناس فروش و امور ملکی**‎

خانم ترابی
***********

خرید و فروش انواع ملک و آپارتمان(صنعتی و تجاری)
تهاتر-باغ و زمین کشاورزی- مشارکت در ساخت و…
**محدوده کاری کل شهر و شهرهای ساحلی و جنگلی**
_______________
گروه مهندسین و مشاورین املاک پدری
مدیریت محترم:
کارشناس فروش و مشاور حقوقی جناب آقای مرتضوی ***********
آدرس : آمل خیابان امام رضا نبش رضوان 43