ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
ویلا تریبلکس مدرن در سعادت آباد
2 هفته پیش در چمستان
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
200
ساخت
1404
اتاق
3
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
دارد
متراژ زمین
200
قیمت کل
12,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
60,000,000 تومان
سند
تک برگ
وضعیت واحد
بازسازی نشده
بالکن
دارد
املاک تجریش
!!قیمت های ذکر شده قیمت کل و واقعی هستند!!
___کد193___
200متر زمین
200متر بنا
سه خواب مستر
سه کنتور نصب اختصاصی
سند تک برگ
استخردار
جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید یا شماره دارای اپلیکیشن های ایرانی برامون بفرستید تا عکس،فیلم و لوکیشن ویلا براتون ارسال بشه
قدردان اعتماد شما آریا
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت