تائید
فروش مسکونیخانه و ویلاویلا در شهرک زعفرانیه

ویلا در شهرک زعفرانیه

2 سال پیش در کرج

متراژ
180
ساخت
1398
اتاق
3
آسانسور
ندارد
قیمت کل
1٬234٬567٬890 تومان
قیمت هر متر
1٬234٬000 تومان
متراژ زمین
1000
بالکن
دارد
درود بر شما مشتریان گرامی املاک آویژه زعفرانیه
1000متر زمین زعفرانیه
تقریبا 180 متر ویلا و سرایداری
استخر چهار فصل با تصفیه.
آلاچیق
درختان میوه عالی
محوطه سازی شیک
ملک واقع شده یکی از بهترین کوچه های باغی زعفرانیه
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

آژانس املاک آویژه

آژانس املاک آویژه

سرمایه گذاری مطمئن به همراه مشاوره ی تخصصی