تائید
فروش مسکونیخانه و ویلاویلا در وادان دماوند ، فروش یا معاوضه

ویلا در وادان دماوند ، فروش یا معاوضه

2 سال پیش در تهران

متراژ
120
ساخت
1387
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
4٬300٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
12٬285٬000 تومان
متراژ زمین
350
هومند وادان در دماوند نزدیک آبسرد
350 متر زمین
120 متر بنا
دارای استخر
دارای سهمیه آب
برق مشترک
لوله کشی گاز انجام شده . فقط نیاز به مخزن دارن
مدارک : بنجاق و وکالت نامه
فروش نقدی یا معاوضه با خودرو یا آپارتمان در تهرانپارس