تائید
فروش مسکونیخانه و ویلاویلا دوبلکس 158متری فروش

ویلا دوبلکس 158متری فروش

1 سال پیش در آمل

متراژ
150
ساخت
1403
اتاق
3
آسانسور
ندارد
قیمت کل
3٬990٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
25٬253٬000 تومان
متراژ زمین
158
شوفاژ
کد#999
ویلا دوبلکس 158متر زمین
150متر بنا
3خواب 2مستر
انشعابات نصب
سند تک برگ و پروانه پایان کار
ویو شالیزار و زیبا
مهندسی ساخت و زد زلزله
شخصی ساخت
نرسیده ب درویش خیل نزدیک ب آمل
فروش فووری فووری پول نیاز