ویلا دوبلکس 220متری استخردار در محمودآباد
1 سال پیش در محمودآباد
کپی شد
قیمت کل
5٬650٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
23٬541٬000 تومان
سرویس بهداشتی
ایرانی و فرنگی
❌️❗اعتماد شما،سرمایه ماست❗
☎️مشاوره و پاسخگویی 24 ساعته شما
کد_فایل_3134
متراژ زمین 240
متراژ بنا 220
تعداد اتاق 3
موقعیت ملک : جنوبی
مشخصه ملک : دوبلکس
نمای ساختمان : کلاسیک,سنگ
مشاعات : استخر,جکوزی
تاسیسات سرمایشی و گرمایشی : اسپلیت,پکیج و رادیاتور,موتورخانه مرکزی
پوشش کف : سرامیک
آشپزخانه : ام دی اف,اپن,فول فرنیش,هود,گاز رومیزی
سرویس بهداشتی و حمام : ایرانی,فرنگی
سقف و دیوار : نقاشی,کناف
سایر امکانات : تراس,خواب مستر,درب ضد سرقت,انباری,باربیکیو,نور پردازی,حیاط اختصاصی
نوع و تعداد پارکینگ : پارکینگ اختصاصی,تعداد پارکینگ 2
وضعیت سکونت : تخلیه
وضعیت ملک : پایان کار,سند دارد
امتیازات : آب,برق,گاز
️ ✅دسترسی عالی به مراکز تفریحی توریستی
برای کسب اطلاعات بیشتر و بازدید متنوع ترین و به قیمت ترین فایل ها در منطقه می توانید تماس بگیرید و هماهنگ لازم را انجام دهید
فریب قیمت های فیک را نخورید
با افتخار پاسخگوی شما هستم
آدرس: جاده محمودآباد خیابان آزادی دریای 36
گروه مشاورین املاک امید (محمودآباد)
مشاور آقای عمران