تائید
فروش مسکونیخانه و ویلاویلا دوبلکس 309 متر فول رامسر

ویلا دوبلکس 309 متر فول رامسر

1 سال پیش در رامسر

متراژ
245
ساخت
1401
اتاق
3
آسانسور
ندارد
قیمت کل
13٬500٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
43٬689٬000 تومان
متراژ زمین
309
✴️ نداشتن فضای مرده و بدون پرتی
✴️309متر سوپر لوکس
✴️بنا 245 متر
✴️3خواب مستر
✴️سند6 دانگ در دست اقدام
✴️زمین مورد نظر دو نبش میباشد
✴️قیمت سیزده میلیارد و پانصد میلیون تومان
✴️«رهن و اجاره واحد تعهد ما»
☆●تنظیم قراردادباتمام نکات حقوقی
⛔⛔ لطفا همکاران عزیز تماس نگیرید⛔⛔
⚡بازدید همه روزه حتی ایام تعطیلی⚡