تائید
فروش مسکونیخانه و ویلاویلا دوبلکس شخصی ساز مدارک تکمیل

ویلا دوبلکس شخصی ساز مدارک تکمیل

2 روز پیش در مرزیکلا

متراژ
218
ساخت
1403
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
دارد
متراژ زمین
277
قیمت کل
‏12,100,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏43,682,000 تومان
پکیج
متراژ زمین 277 متر
بنا 218 متر
دوخواب
دو سرویس
مدارک: پروانه،پایانکار،سند شش دانگ
دسترسی خوب به امکانات رفاهی برای استعلام بیشتر تماس بگیرید در خدمتیم.
رمضانی