تائید
فروش مسکونیخانه و ویلاویلا روستایی کلنگی/470 متر/در خشکبیجار

ویلا روستایی کلنگی/470 متر/در خشکبیجار

1 سال پیش در خشکبیجار

متراژ
90
ساخت
1385
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
1٬600٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
3٬404٬000 تومان
متراژ زمین
470
بالکن
دارد
سند
سایر
‼️ کد فایل : 127

«« املاک پارسه »»

ویلا روستایی قابل سکونت

❕مشخصات ملک

✅ مساحت زمین : 470 متر
✅ متراژ بنا : 90 متر
✅ تعداد اتاق : 2
✅ انشعابات : آب برق گاز
✅ منطقه امن و دلنشین
✅ قیمت مناسب زیر قیمت منطقه
✅ مدارک کامل

♻️ جهت اطلاعات بیشتر و بازدید ملک با ما تماس بگیرید ♻️

مشاور شما : صفرزاده

آدرس دفتر : گیلان شهر ساحلی خشکبیجار بلوار ساحل جنب اداره دارایی

«« املاک پارسه »»

اعتبار ما اعتماد شماست