ویلا رویایی دوبلکس 3 خواب منطقه آرام و دنج رامسر
1 سال پیش در رامسر
کپی شد
قیمت کل
10٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
58٬823٬000 تومان
⭐️کارگزاری املاک ومستغلات سینا رامسر⭐️
♻️قدم به قدم با شما همراه خواهیم بود♻️
⭕️عکسها متعلق به خود واحد میباشد⭕️
⭐️از املاک سینا رامسر بهترین ها را بخواهید⭐️
⭐️ما بهترینها را به شما ارائه میدهیم⭐️
♻️املاک سینا رامسرستاره منطقه در خدمت شماست♻️
___________________________________
♦️220متر ,3خواب
♦️ 170متر زمین دو نبش220متر بنا
♦️3خواب2 خواب مستر
♦️کوچه غیر بومی لوکیشن عالی
♦️3خواب بزرگ با نور مستقیم
♦️قیمت 10میلیارد تومان
✔️برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید
✔️مشاور شما آقای آذرهوش
⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️
⚡️جهت معرفی فایل طبق بودجه،متراژوسلیقه شماعزیزان درسطح منطقه باافتخار درخدمتتون هستیم⚡️
✴✴املاک سینا رامسر✴✴
✴✴مرجع تخصصی املاک در رامسر مازندران