تائید
فروش مسکونیخانه و ویلاویلا ساحلی/ 160متر / محدوه گیسوم

ویلا ساحلی/ 160متر / محدوه گیسوم

1 سال پیش در تالش

متراژ
160
ساخت
1400
اتاق
3
آسانسور
ندارد
قیمت کل
6٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
23٬076٬000 تومان
متراژ زمین
260

" امتیازات ملک "
◇ 260متر زمین
◇ 11 متر بر
◇ سند مالکیت تک برگ

◇ 160 متر بنای دوبلکس
◇ 3 خواب
◇ 1 مستر روم
◇ تراس دار با ویو عالی
◇ پارکینگ و انباری
◇ متریال کاربردی درجه یک
◇ فول فرنیش و امکانات
◇ حیاط محوطه کاری شده
◇ دارای پروانه ساخت

◇ جهت مشاوره لطفا تماس حاصل فرمائید
◇ آدرس دفتر: خیابان مفتح/ همکف ساختمان دشتیاری/ املاک المپیک